وکیل طلاق

وکیل طلاق

امروزه طلاق به یکی از بزرگترین معظلات جامعه تبدیل شده است که دردسرهای فراوانی را به دنبال دارد.

در پرونده های طلاق شاهد موارد بسیار متعدد و گاه بسیار پیچیده هستیم و از آنجا که مردم اطلاعات بسیار کمی درباره قوانین مرتبط با طلاق دارند، نیازمند وکیل طلاق هستیم.

وکیل طلاق با تسلط  خود به قوانین مرتبط با طلاق به راحتی شما را کمک می کند. می توان گفت وکیل طلاق راه را برای شما هموار می سازد و شما را از استرس و دردسر نجات میدهد و حق شما را از قاضی دادگاه مطالبه کرده تا حق و حقوق شما ضایع نگردد.

رفت و آمد در دادگاه و ناآگاهی از قوانین مرتبط با طلاق موجب فشار روحی و روانی می گردد که متاسفانه در بیشتر موارد شاهد ضایع شدن وو ازبین رفتن حقوق افراد تنها به علت ناآگاهی از قوانین هستیم و مشورت با وکیل طلاق، بهترین روش برای کاهش فشار روحی و  همچنین مطالبه حق و حقوق است.

زندگی آدم ها پیچیده است و گاهی طوری پیش می رود که طلاق پایان راه آن زندگی است…هر کسی هم دلایل خودش را برای وکیل طلاق مطرح می کند که چرا و به چه دلیلی تمایل دارد که جدا شود و طلاق بگیرد. از نظر ما طلاق در زندگی، حتی الامکان بهتر است اتفاق نیفتد اما طلاق به معنای پایان زندگی نیست…تنها یک اتفاق است که می آید و یک روزی هم تمام می شود و زندگی پس از آن قطعا ادامه دارد و کلی اتفاق خوب منتظر ما است.
پس نباید از آن بترسیم یا خدای نکرده به خاطر ترس از آبرو و مسائل سنتی ، سختی و رنج یک زندگی را تحمل کنیم.

وکیل طلاق

وکیل طلاق

از طرف دیگر اما ، هر مشکلی یا اختلافی در زندگی زناشویی نباید و نمی شود که به طلاق ختم شود.
وقتی با وکیل طلاق صحبت میکنید، حتما به شما می گوید که مشکل و اختلاف در زندگی تمام افراد و آدم ها هست و طبیعی است که آدم ها در زندگی دچار مشکل و اختلاف شوند و حتی ممکن است این اختلاف ها کمی هم طولانی مدت و دامنه دار باشد اما به معنای طلاق نیست.
پس در امر طلاق باید صبور بود و همچنین کار را به یک وکیل ماهر در امر طلاق سپرد که اتفاقات بدتری را برای شما و زندگی تان رقم نزند.
هنگامی که زن و مرد به هر دلیلی تصمیم به طلاق می گیرند ، احتمالا سرشار از سئوالات حقوقی مختلف هستند و شاید اصلا به طلاق سریع فکر می کنند.
در این میان هیچ کس بهتر از یک وکیل طلاق خوب نمی تواند راهگشای امور باشد و به ما در این امر کمک کند.
احتمالا شما هم به مانند نگارنده همواره به دنبال بهترین های هر رشته هستید و در این میان هم به دنبال بهترین وکیل طلاق می گردید.
بله !
در پرونده های حقوقی و پرونده های مربوط به طلاق نمی توان نقش وکیل طلاق خوب را در نظر نگرفت.
گاهی طلاق از طریق زن است و گاهی طلاق از جانب مرد.
چه طلاق از جانب زن باشد و چه مرد، نیاز به یک وکیل طلاق تهران لاجرم به نظر می رسد چرا که سیستم قضایی در پرونده های مربوط به طلاق گاهی چنان پر پیچ و خم است که شاید هیچ کس جز یک وکیل طلاق کارکشته نتواند بهترین راهنمایی را به شما داشته باشد.

احتمالا برای شما هم سئوال شده است که برای درخواست طلاق باید کجا رفت؟
قطعا شما برای شروع باید به دادسرا مراجعه کنید اما آیا از تمام پیچ و خم های مربوط به قوانین حقوقی طلاق مطلع هستید؟
و یا به اشتباه به دنبال دعای طلاق سریع هستید؟
قطعا مسیر را اشتباهی آمده اید…
شما برای اینکه در پرونده ی حقوقی مربوط به طلاق موفق شوید، به هیچ چیزی جز یک وکیل طلاق کارکشته و حرفه ای نیاز ندارید.
ما در بهترین موسسه حقوقی تهران ،با در اختیار گذاشتن بهترین وکیل طلاق ، یاور و حامی شما در پرونده های مربوط به طلاق می باشد.

چگونه سریع طلاق بگیریم؟

خب واضح است که طلاق پروسه ی سریعی ندارد.
یعنی هیچ وکیلی نمی تواند ادعا کند که می تواند برای شما طلاق سریع بگیرد چرا که در مقوله طلاق، سیستم قضایی ، شرایط را به گونه ای چیده است که تا حد امکان زن و مرد صلح کنند و بتوانند زندگی خود را از سر گیرند.پس اگر کسی به شما وعده ی طلاق سریع را می دهد، قطعا اشتباه می کند و یا اینکه از راه های غیر قانونی می خواهد این کار رو کند که باز هم بعید است به نتیجه ی درست برسد.

وکیل طلاق توافقی

وکیل طلاق توافقی می تواند باعث تسریع در امر طلاق شود و شرایط را برای شما طوری فراهم کند که بتوانید به سادگی هر چه تمام تر به صورت توافقی طلاق بگیرید و برای اینکار از نظر ما، بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران می تواند به شما کمک کند.ما در موسسه حقوقی دادآرمان مسیر مشاوره برای طلاق توافقی را هموار کرده ایم.

می توانید به سادگی با موسسه تماس حاصل کرده و به صورت رایگان و یا در اختیار گرفتن تایم مشاوره ی اختصاصی در جریان روند وکیل طلاق قرار گیرید.

طلاق از طرف زن

طلاق هم می تواند از طرف مرد باشد و هم می تواند از طرف مرد باشد.البته سیستم قضایی هنگامی که دادخواست از طرف زن داده می شود، به علت ساختاری که برایشان تعریف شده است، کمی شرایط را پیچیده تر می کند تا مطمئن شود که تصمیم زن عاطفی و احساسی نیست و صرفا از روی یک یا چند مشکل اقدام به چنین تصمیمی کرده است.لذا توصیه می کنیم در مواردی که دادخواست طلاق از جانب زن داده می شود، حتما با استفاده از یک وکیل طلاق کارکشته، اقدام به پیگیری دادخواست از طرف مراجع فضایی نمایید.

ما در دپارتمان تخصصی خانواده ، در کنار شما هستیم و در امور مربوط به خانواده و پرونده های خانوادگی ، در کنار شما هستیم و به شما یاری می دهیم.

بهترین وکیل طلاق

14 پاسخ ها
 1. الهام محمودی
  الهام محمودی می گوید:

  سلام وقت بخیر برای گرفتن مهریه من اقدام کردم الان قاضی حکم ورای دادگاه رو میخواهد بدهد همسر من با اسم جعلی با من ازدواج کرده مشکل اینجا هست با این نام من چطوری اموال ودارایی همسر رو معرفی کنم در دادگاه به قاضی گفتم با نام جعلی با من ازدواج کرده فقط سند ازدواج رو دید واهمیتی نداد در دادسرا کیفری شکایت جعل واستفاده از سند مجعول رو مطرح کردم و پرونده در حال رسیدگی هست از شما راهنمایی میخوام نیاز به دادخواست در پرونده دادگاه خانواده هست که مکتوب شده بنویسم با این نام و مشخصات کذب با من ازدواج کرده

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   در صورتی که در دادگاه کیفری این امر را ثابت کنید این امر برای دادگاه حقوقی لازم الاتباع است و از این بابت مشکلی پیش نخواهد آمد

   پاسخ
 2. فاطمه
  فاطمه می گوید:

  سلام وقت بخیر
  برادرم بخاطرشذایطی که براشون پیش اومده و علاقه ای به دادگاه رفتن نداشت وفکرشو نمیکرد زن داداشم اینکاررو ادامه بده اعتراضی روی پرونده سکه ها نمیزد ولی فردا دادگاه داره ونمیدونه چی بگه یا چیکار کنه ؟میگه تاجایی که بتونم مهربشو میدم ولی زیاد نمیتونه 700 سکه هست اصلا تو فکر این نیست که مهریشو پرداخت نکنه بسیار ساده ومهربونه ولی متاسفانه بعد از 12سال زندگی زن داداشم میگه باید جدا بشم ‌سکه هامو میخوام

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   دوست عزیز سلام
   مهریه جز حقوق مالی زن و مورد حمایت قانون است در صورتی که مردی توانایی پرداخت یک جای مهریه را نداشته باشد با تقدیم ادعای اعسار به دادگاه درخواست تقسیط می نماید. دادگاه با بررسی وضع مالی زوج در این مورد، همکاری های لازم را انجام خواهد داد. بدیهی است قبل از شرکت در جلسه اعسار و یا تقدیم دادخواست می بایستی از وکلای همین حوزه استفاده نمود.

   پاسخ
 3. سحر
  سحر می گوید:

  باعرض سلام من دردادگاه تقاضای طلاق دادم اگرشوهردرهیچ دادگاهی نیاد چقدرطول میکشه تاحکم طلاق صادرشه

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   دوست عزیز با سلام
   به هر حال همسر شما می بایستی در جریان دعوی قرارگیرد چرا که در صورتی دادگاه حتی با گذشت زمان به شما حکم طلاق دهد این حکم غیابی و متزلزل است در مورد زمان رسیدن نتیجه نمی توان زمان دقیقی اعلام کرد اما در پرونده های مشابه حدودا شش ماه تا یکسال زمان برده

   پاسخ
 4. محسن
  محسن می گوید:

  سلام..خسته نباشید
  همسر بنده از طریق ثبت اسناد و املاک برای مهریه خود که ۵۰۰ عدد سکه است اقدام نموده است…تنها دارایی بنده یک حقوق کارگری و یک واحد آپارتمانی ۸۰ متری با وام مهر مسکن است….به تازگی متوجه شدم که علاوه بر کسر یک چهارم از حقوق بنده در آینده،سند ملک بنده نزد ثبت بازداشت شده است….یعنی بعد از استعلام از ثبت متوجه شدم که ابتدا همسرم مازاد مبلغ در رهن بانک را بازداشت کرده و حالا با واریز ۱۷ میلیون باقی مانده وام مسکن در صندوق ثبت، از طریق ثبت با بانک تسویه شده است و حالا کل ملک بنده بازداشت است و به اصطلاح فک رهن شده و اداره ثبت حتی این موارد بازداشت را به بنده اطلاع نداده است و خودم اتفاقی متوجه شدم..و حتی ارزیابی هم انجام داده اند و حدود ۱۰۰ میلیون قیمت گذاری شده .رییس ثبت میگوید اولا چون منزل شما در رهن بانک بوده و با مشارکت بانک خریداری شده است مستثنیات دین نیست و ثانیا به استناد ماده ۳۷ قابل توقیف است…ماده ۳۷:در مورد مالی که در مقابل مطالباتی وسیله اجرای ثبت توقیف شده باشد،بستانکار بازداشت کننده مازاد میتواند تمام دیون و هزینه های قانونی بازداشت کنندگان مقدم و حقوق دولتی را در صندوق ثبت تودیع و تقاضای توقیف مال و استیفای حقوق خود را بنماید.در این صورت از توقیف ها رفع اثر نموده و مال بابت کل یا قسمتی از طلب او و مجموع وجوه تودیع شده بلافاصله توقیف و از طریق مزایده به فروش میرسد.
  مگر این منزل مسکونی که بنده ۳ سال مستاجر آن بودم و در ادامه به پیشنهاد صاحب خانه خریداری کردم و وام آن به نام بنده شد و اقساط آن را پرداخت میکردم و در طول ۵ سال زندگی مشترک تنها سرپناه بوده است و تمام وسایل زندگی خودم و همسرم که تمکین نمیکند در آن قرار دارد مستثنیات دین نیست؟؟؟؟یعنی با این شرایط واقعا این ملک قابل توقیف است؟؟؟البته به خاطر اعتراض بنده فعلا عملیات متوقف شده تا رییس ثبت به صورت کتبی پاسخ دهند و به هیئت نظارت شکایت کنیم….
  خواهش میکنم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   سلام دوست عزیز
   در این مورد اقدام خلاف قانونی انجام نشده، استدالال اداره ثبت صحیح و قابل دفاع می باشد.

   پاسخ
 5. کاوه
  کاوه می گوید:

  یک سال پیش خانوم من یک دست نوشته به من دادکه متن ان به این صورت که اینجانب …همسر اقای ….میباشم ودر صراحت عقل و هوشیاری طلاها و مهریه خود را به ایشان میبخشم و توافق دو طرف از هم جدا شده و طلاق میگیرم و هیچ در خواستی از او ندارم )بعد تو دادگاه از من شکایت کرد که جعل کردم و دادگاه هم این دست نوشته را به خط نگاری ارجاع داد که مشخص شد خطو امضا و مهر ایشان بوده است و ادعای او مبنی بر جعل بنده دروغ وکذب درامد .حالا سوال من این است ایا همسر بنده میتواند بگوید که مهریه ام را(هبه) نمیبخشم؟ ایا دست نوشته ی او ادعای کاذب او مبنی بر جعل بنده(اقرار)ایشان را میرساند؟ایا ماده ی ۲۸۹قانون مدنی(ابرا)در این موضوع نقشی دارد؟

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   بخشیدن مهریه با ابراء مهریه تفاوت دارد. بخشیدن مهریه یا همان هبه قابل رجوع است و زوجه می تواند از بخشش خود رجوع کند و نوشتن این متن توسط زوجه به منزله اقرار نیست

   پاسخ
 6. راحله
  راحله می گوید:

  سلام ببخشید چطور می تونم مطمئن بشم که خواستگارم مجرده ؟ امکان داره از ثبت احوال بدون اینکه خودش مطلع بشه استعلام گرفت؟ ممنون می شم اگه در این زمینه کمکم کنید..

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   گرفتن گواهی تجرد به شما این امکان را میدهد که از سابقه ازدواج رسمی فرد اطلاع پیدا کنید

   پاسخ
 7. بهرام
  بهرام می گوید:

  سلام وخسته نباشید
  ایا امکان پرینت پیامک،عکس،تماس تصویری واتساپ وتلگرام وجود دارد
  واین پرینتها دلیل براثبات رابطه پسر مجرد بازن شوهر دار هست یانه
  حکم این چیه؟
  واگه ارتباط باواتساپ ثابت بشه حکمش چیه؟
  شوهر زن بخاطر خیانت شکایت کرده که زن پسر رو اورده خونه
  حکم این چیه؟
  ببخشید میشه بگین اخرش چی میشه

  پاسخ
  • موسسه حقوقی دادآرمان
   موسسه حقوقی دادآرمان می گوید:

   پرینت مکالمات و متن پیامک ها با دستور قاضی می تواند دلیل بر وجود رابطه باشد و جزء دلایل محسوب می شود

   پاسخ

پرسش خود را مطرح نمایید

آیا می خواهید به گفتگو بپیوندید؟
مشارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

بازدید: 591